تبلیغات
Apple OS X - افزایش چشمگیر فروش برنامه‌های اپل

Apple OS X
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 تیر 1390 توسط مجید

افزایش چشمگیر فروش برنامه‌های اپل


گزارش‌های جدید حاكی از آن است كه مشتریان فروشگاه اپل روز به روز تعداد بیش‌تری برنامه برای آیفون و آی‌پاد تاچ و آی‌پد خود را دانلود می‌کنند.
در گزارش شركت تحقیقاتی مانستر آمده است، تا آخر سال جاری میلادی هر دارنده دستگاهی با سیستم عامل iOS، نزدیک به تعداد 83 برنامه دانلود خواهد کرد که این رقم سال پیش 51 برنامه بوده كه شاهد افزایش 61 درصدی هستیم.

مطلب مهم برای شرکت اپل و هم‌چنین سازندگان برنامه‌ها این است که مشتریان به طور میانگین 1.44 دلار به ازای هر برنامه پرداخت می‌کنند که این مبلغ نسبت به سال پیش افزایش 14 درصدی داشته است. عامل اصلی افزایش هزینه برای دانلود برنامه ها هم مربوط به گران بودن برنامه‌های موجود برای آی‌پد است.
اپل هم‌چنان به خاطر زیاد بودن برنامه‌های قابل دانلود برای مصرف‌کنندگانش سود زیادی می‌برد. فروشگاه نرم‌افزاری اپل بیش از 425هزار برنامه دارد و در مقابل فروشگاه آندروید دارای تنها 200 هزار برنامه قابل دانلود است.
گوگل در ماه مه اعلام کرد که تعداد دانلود برنامه‌هایش از مرز 5 میلیارد گذشت و در مقابل هفته پیش اپل نیز اعلام كرده که تعداد دانلود برنامه‌های App Store از 15 میلیارد بار دانلود گذشته است و سهم بسیار بزرگی از این تعداد دانلودها به برنامه های رایگان مربوط است و 82 درصد برنامه‌های موجود در فروشگاه اپل رایگان هستند.

منبع:itiran

طبقه بندی: خبرها، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک