تبلیغات
Apple OS X - هدف اپل ۴۱۵ میلیون کاربر iOS تا انتهای سال ۲۰۱۲

Apple OS X
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 تیر 1390 توسط مجید

هدف اپل ۴۱۵ میلیون کاربر iOS تا انتهای سال ۲۰۱۲


امسال با عرضه سری جدید آیفون، اپل در انتظار یک آمار ایده‌آل برای فروش است و با توجه به استقبال مردم به خصوص در قاره‌های امریکا و اروپا، این توانایی در اپل وجود دارد که دوباره یک رکورد جدید برای فروش محصولات خود در یک مدت زمان مشخص را به جای بگذارد و بر تعداد کاربران پلتفرم iOS بیافزاید. اپل به افزوده شدن کاربران پلتفرم اختصاصی خود بسیار امیدوار است زیرا مردم به محصولات این شرکت توجه خاصی دارند.

طبق گزارش منتشر شده در اپل اینسایدر، میزان فروش آیفون در ۱۲ ماه آینده حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه خواهد بود و در انتهای سال ۲۰۱۲، تعداد کل کاربران پلت فرم ios با شمارش دستگاه‌ها به ۴۱۵ میلیون کاربر می‌رسد که یک عدد بسیار قانع کننده برای اپل است چرا که بسیاری از شرکت‌ها در آرزوی داشتن چنین تعداد کاربری هستند و این چیزی نیست که اپل آن‌را به راحتی بدست آورده باشد.

در ادامه همین گزارش مشخص شده است که در سه ماه اول سال ۲۰۱۱، بالا‌ترین میزان سود‌ فروش تلفن‌های همراه مربوط به اپل با آیفون بوده است و در میان اپراتورهایی نظیر AT&T و ورایزون، بیشترین استقبال از آیفون شده است. اپل هم‌اکنون ۲۰۰ میلیون کاربر ios دارد که شامل دستگاه‌هایی مثل آیپد، آیپاد و آیفون می‌شود و تا ۱۸ ماه آینده قصد دارد ۲۱۵ میلیون کاربر ios را به این جمع اضافه کند.


منبع: weblogina
طبقه بندی: خبرها، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک