تبلیغات
Apple OS X - مصاحبه ویژه با most_uniQue کرک کننده برنامه های iOS و Mac

Apple OS X
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 تیر 1390 توسط مجید

مصاحبه جالب با کرک کننده برنامه های iOS و Mac


مصاحبه ویژه ای با کرک کننده برنامه های سیستم عاملiOS و Mac که تاکنون اپلیکیشن های جالب و کاربردی را کرک کرده است ، این شخص را با نام most_uniQue میشناسند .

اغلب ما تعجب میکنیم که چرا این فرد همیشه در پشت پرده وجود دارد ! هنگامی که ما تصویر یک کرکر را در ذهن خود تصور میکنیم شخص عادی به نظر میرسد ، حال میخواهیم بدانیم چه قدر این تصور با واقعیت متفاوت است .


متن مصاحبه :

1) در مورد خودت برای ما بگو .
نام اصلی من جیسون هست ، سن من بین 20 تا 25 هست و در حال حاضر دانشجو هستم ، اهل فنلاند هستم و در شهر هلسینکی زندگی میکنم ، دانشگاه من نیز در همین شهر میباشد

2) از کی انگیزه کرک کردن برنامه ها در شما شکل گرفت ؟
من عاشق خرید برنامه های جدید هستم ، این کار به راحتی رفتن به یک فروشگاه آبنبات فروشی هست ، قدردانی مردم بیشترین انگیزه را برای جلو رفتن در من ایجاد میکند .

3) نظر شما در مورد دزدی ؟
من یک دزد دریایی هستم ! از اینترنت فیلم دانلود میکنم و میدانم که بسیاری از مردم هم فایل کرک شده من را دانلود خواهند کرد ، اما در هر حال وقتی میشنویم که یک برنامه خریداری شده است حس بهتری به انسان دست میدهد .

4) با در نظر گرفتن واژه دزدی ، آیا فکر نمیکید حتی تعداد کمی که قرار است برای خرید برنامه اقدام کنند ، منتظر کرک شما بمانند ؟
خود من برنامه ها را با کمک های مالی میخرم ! اما من مطمئن هستم تعداد کمی از مردم برای برنامه های کرک شده صبر میکنند ، اما دسته ی کوچکی هم نمیتوانند تا عرضه برنامه به صورت مجانی صبور باشند !

5) شما اول برنامه اورجینال را کرک میکنید ، یا سعی میکنید برنامه را بخرید ؟
تلاش قبل از خرید امکان پذیر نیست ! اگر فکر میکنید که چرا Apptrackr برنامه ها را به سرعت به روز رسانی و در دسترس قرار میدهد ، باید گفت این کار فقط تست کرکر ها انجام میشود تا به سرعت برنامه های آنها توسط کرک کننده تست شود .

6) برای سرگرمی چه میکنید ؟ ما دیده ایم که زیاد سفر میکنید
بله من سفرهای زیادی داشتم ، بیش از 70000 کیلومتر در سال جاری که تقریبا یک و نیم دور در زمین است ! اما در حال حاضر در تابستان در کنار خواهر 10 ساله ام هستم و اون رو به شنا و پارک میبرم .

7) آیا شما نگران فاش شدن هویت خود در فضای آنلاین هستید ؟
(!!!) اینکه اپل همیشه بعد از من بوده جالب است ، اما اپل برای جلوگیری از دزدی هر کاری را میتواند انجام دهد ، برای مثال در فریمور ها و جیلبریک ، اپل در 2 سال گذشته نخواسته تا جلوی جیلبریک را به صورت رسمی بگیرد .

8) اپل نیست ، اما برنامه نویسان که هستند !
شرکت Gameloft تنها موردی هست که من از آنها میترسم ! زیرا آنها برای شکایت در سرتاسر جهان به افرادی پول میدهند ! بازیهای این شرکت به راحتی و با امنیت پایین عرضه میشود .

9) تا چه زمانی برنامه های IOS و MAC توسط شما کرک میشود ؟
تا زمانی که ابزارهای کرک و جیلبریک وجود دارد ! ممکن است مسائل زندگی باعث اختلال در این کار شود اما کرک کردن همیشه در قلب من جا دارد !

10) از چه ابزاری برای کرک کردن استفاده میکنید ؟
بهترین ابزار برای کرک کردن : http://bit.ly/poedCrackMod

11) نظر شما در مورد بیانیه دیستنت ؟
اینها همه شایعه و سوء تفاهم است ! من از بازی آنها سود کسب نکردم ! امیدوارم باور غلت را عوض کنند ، گاهی پولهای حمایت برای کرک کردن کافی نیست و مجبورم از جیب هم پرداخت کنم ! در نظر آنها من دزد دریایی هستم که به همه غارت میکنم !

12) چرا لقب most_uniQue را انتخاب کردید ؟؟
در ابتدا تنها از uniQue استفاده میکردم ! اما تعدادی از سایتها Most را به آن اضافه کردند که از آن پس این لقب من شد

ترجمه شده توسط : علی.م در I-OS.IR (واحد خبر)

طبقه بندی: خبرها، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک