تبلیغات
Apple OS X - نسخه بتا چهارم iOS 5

Apple OS X
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 مرداد 1390 توسط مجید

اپل نسخه بتای چهارم سیستم عامل iOS 5 را معرفی کرد


شرکت اپل تنها پس از گذشت یک هفته و نیم از عرضه سومین نسخه بتای iOS 5، نسخه جدید دیگری از این سیستم عامل را برای متخصصان شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار روانه بازار کرد.

به گزارش همکاران سیستم این شرکت چهارمین نسخه بتای iOS 5 را برای متخصصان شرکت‌های سازنده نرم افزار عرضه کرد تا آنها بتوانند اپلیکیشن‌های خود را روی این سیستم عامل آزمایش کنند.

این اولین نسخه از سیستم عامل iOS 5 است که قابلیت به روزرسانی این سیستم عامل را در اختیار کاربران می‌گذارد و به آنان اجازه می‌دهد تا بدون Plug In به iTunes، نسخه جدید این سیستم عامل را نصب کنند.

در نسخه‌های پیشین iOS 5 کاربران باید ابتدا نسخه مناسب این سیستم عامل را دانلود می‌کردند و پس از پشت سر گذاشتن یک مرحله restore کامل از نسخه جدید استفاده می‌كردند.

این نسخه جدید iOS 5 علاوه بر قابلیت جدید آپدیت، ویژگیWi-Fi Sync را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد ipad، ipod یا iPhone مبتنی بر سیستم عامل iOS خود را بدون اتصال کابل با iTUnes library مرتبط کنند.

اپل سیستم عامل iOS 5 را از طریق آپدیت رایگان پاییز امسال در اختیار کاربران قرار می‌دهد و البته تا کنون چندین نسخه از iOS 5 را در اختیار متخصصان شرکت‌های توسعه دهنده نرم‌افزار قرار داده است تا آنها اپلیکیشن‌های خود را روی این سیستم‌عامل به طور کامل آزمایش کنند.

سیستم عاملiOS 5 ماه گذشته میلادی در جریان نشست Worldwide Developers Conference شرکت اپل معرفی شد. قابلیت جدید iMessage که به کاربران iOS اجازه می‌دهد برای دیگران کاربران این سیستم عامل پیغام متنی ارسال کنند از ویژگی‌های این سیستم عامل جدید شرکت اپل به شمار می‌رود.
طبقه بندی: خبرها، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک